Byty Pod Vinicou

PROJEKT POD VINICOU VYBUDUJE HORNEX

Vysúťažili sme generálneho dodávateľa stavby


Pod Vinicou, realitný projekt komorného rodinného bývania v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, má generálneho dodávateľa. Z náročného a precízneho tendra vyšla ako víťaz skúsená slovenská stavebná firma Hornex, a.s.

Generálny zhotoviteľ Pod Vinicou, spoločnosť Hornex, sa už viac ako 25 rokov špecializuje na výstavbu pozemných stavieb a v oblasti občianskych budov patrí dlhodobo medzi lídrov na našom trhu. Medzi ich zrealizovanými stavbami figuruje mnoho zaujímavých a náročných projektov, z ktorých mnohé boli ocenené v súťaži Stavba roka, alebo patria medzi známe stavebné diela. Spoločnosť tiež získala viacnásobne cenu Stavebná firma roka podľa ankety mesačníka ASB.

Medzi významné realizácie spoločnosti patria napr. Bytový komplex na Seberíniho ul., Europa Business Center a Europa Shopping Center v Banskej Bystrici, Vedecký univerzitný park Univerzity Komenského, Palugyayov palác Ministerstva zahraničných vecí, či Bytový komplex Hlboká.

Dlhoročné skúsenosti, odbornosť a kvalita zrealizovaných projektov sú pre klientov projektu Pod Vinicou garanciou, že dostanú do rúk kľúče od 157 kvalitne postavených, energeticky efektívnych moderných bytov, zasadených do vybaveného zeleného areálu s vyriešeným parkovaním a skvelou perspektívou.