Byty Pod Vinicou

BÝVANIE S VINICAMI POD OKNAMI

Kde v Bratislave nájdete perspektívne bývanie kúsok od centra a v náručí zelene? Pod Vinicou


Pod Vinicou je pripravovaný nový realitný projekt rodinného bývania v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto. Pozostávať bude z 5 mestských víl s 5 obytnými podlažiami a 1 bytového domu so 4 podlažiami.

Záujemcovia si môžu vybrať zo širokej ponuky bytov v dostupnej cene. K dispozícii sú 1-4 izbové byty s rozlohou od 30 do 114 m2, byty s balkónmi, terasami, či dokonca predzáhradkami. Jednotlivé obytné budovy budú mať do päť podlaží s najviac piatimi bytmi na jednom podlaží. V mestských vilách tak bude 23 bytov a v troch vchodoch bytového domu dokonca len po 15 bytov.

Komorné bývanie Pod Vinicou vytvára perspektívu na budovanie susedských komunít, ale aj na efektívne rozhodovanie o správe spoločného majetku v budúcnosti. A vďaka tomu, že ide o čisto rezidenčný projekt s oploteným areálom a kontrolovaným vstupom, si vlastníci budú môcť užívať skutočné súkromie.

Pod Vinicou je projekt široko koncipovaný ako príjemné a premyslené bývanie pre mladé rodiny i jednotlivcov, ktorí chcú bývať v náručí prírody. A predsa, perspektívny život sa nemôže odohrávať ďaleko od mestského centra. To je našťastie v dobrej dostupnosti. V blízkosti je tiež pošta, škola, škôlka, supermarket a ďalšie prevádzky, ktoré obyvateľom uľahčia a spríjemnia život. Voľný čas tu môžete stráviť športovaním v areáli Mladá garda či v novom a populárnom kultúrnom centre Nová Cvernovka či zariaďovaním dizajnového bývania v LightParku.

V obľúbenej lokalite Biely Kríž začínajú turistické chodníky do Malých Karpát, na Kamzík vyjdete peši za hodinu a pod oknami rastú vinice a v neďaleko začína les. Preto dáva zmysel, že aj byty Pod Vinicou sú energeticky efektívne , kvalitne postavené moderné byty zasadené do zeleného areálu.

Projekt Pod Vinicou vyrastie pod taktovkou renomovanej česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital s viac ako 20-ročnými skúsenosťami a na vašej novej adrese – Skalická cesta, Bratislava.