Byty Pod Vinicou

SKVELÉ MIESTO PRE ŽIVOT

Bohaté možnosti vyžitia a komplexné občianske vybavenie Pod Vinicou


Projekt rezidenčného bývania Pod Vinicou sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, v lokalite Biely Kríž. Biely kríž je neoficiálna štvrť bratislavskej mestskej časti Nové Mesto a jedna z najzelenších častí Bratislavy, zasadená priamo v srdci Malých Karpát.

Bohaté možnosti vyžitia podporí aj komplexné občianske vybavenie v blízkosti projektu. Nájdete tu viacero obchodných možností a príjemných reštaurácií, verejných inštitúcií, zdravotného strediska.

Veľkým lákadlom sú blízke populárne kultúrne centrum Nová Cvernovka, v ktorom nájdete umelecké ateliéry, výstavy či priestor na prácu v coworkingovom centre.

Noví obyvatelia Pod Vinicou určite ocenia aj neďaleký dom nábytku LightPark, ktorý sa nachádza bezprostrednom susedstve Pod Vinicou. V ňom nájdete množstvo štýlových showroomov a obchodov so stovkami známych značiek nábytkového dizajnu. A k tomu výbornú taliansku reštauráciu.

V okolí Pod Vinicou sa tiež nachádzajú verejné inštitúcie, pošta a zdravotné stredisko. A keď budete mať chuť odpočinúť si od mesta, bývanie Pod Vinicou obklopené zeleňou – neďaleký kopec obrastajú idylické vinice. A nad nimi sa vypína les. Ten je vedený ako ochranné pásmo s udržateľnou ekologickou stabilitou. Pod oknami tu začínajú turistické či cyklistické trasy do Malých Karpát, na Kamzík či na Železnú studničku.

Pod Vinicou nájdete všetko, čo potrebujete pre perspektívny život.